درباره زینو

فرآیند انتخاب و خرید و فروش ملک به ویژه املاک مسکونی  به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای انسانی همواره به دلیل  تنوع در  نوع  و کیفیت ساخت ، محل قرارگیری ملک و هزینه­های نسبتاً بالا و نیز کالایی سرمایه­ای بودن، همواره از پیچیدگیها و حساسیتهای فراوانی برخوردار بوده است.

از سویی دیگر غیرقابل حمل بودن ملک تفاوت و تمایز خاص این کالادر مقایسه با کالاها به وضوح نشان میدهد و لزوم خرید اینترنتی این کالا را که انطباق بیشتری با زندگی مدرن دارد نمایان میسازد.

پس از شکل­گیری ایده  اولیه " زینو" در سال 89  و مطرح کردن آن با برخی از همکاران در گروه مهندسی آسمانه، بررسی و مطالعه تجارب مشابه داخلی و خارجی آغاز شد و در نهایت با تمرکز بر صرفه جویی در زمان خریدار و فروشنده، رضایت کاربران سایت از معامله انجام شده، پرکردن ظرفیت­های خالی موجود در بازار املاک بدون ورود و مداخله در کار سایر صنوف مرتبط با بازار املاک درآخر سال 92 طراحی سایت انجام و در انتهای سال 93 فاز اول آن به بهره برداری رسید.

گروه مهندسی آسمانه امیدوار است به پشتوانه برخورداری از کادری متخصص، مجرب، خوش فکر، خوش ذوق و دقیق بارعایت جایگاه بی­طرفانه در خصوص املاک معرفی شده، بیشترین ارزش را برای مشتریان خود که همانا رضایتمندی از فرآیند خرید و فروش املاک میباشد؛ خلق نماید.